Versenyeredmények 2019/2020-as tanév

magyar nyelv

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

6.évfolyam 1. hely Németh Laura, Ocskay Attila, Salamon Emese, Tornóczy Szofi (6.b)

6.hely Kovács Luca, Horváth Lili, Salamon Máté, Tuba Regina (6.a)

7.évfolyam: 3. hely Bándoli Alina, Kovács Anna, Oláh Patrícia, Szeberin Karina (7.a)

6. hely Haszonits Gergő, Palkovits Róbert, Stárits Tamás, Varga Levente (7.b)

tankerületi helyesírási és nyelvhelyességi verseny eredményei:

5.évfolyam Nagy Lehel Csaba (5.a) 1.hely

6.évfolyam Ocskay Attila (6.b) 1.hely

7.évfolyam Szeberin Karina (7.a) 3.hely

8.évfolyam Sági Kristóf (8.b) 10.hely

magyar irodalom

Fekete-iskola kompetenciaalapú irodalmi vetélkedőjén különdíjas lett a 4.a csapata: Brattengeier Balázs, Dénes Előd, Takács Zsombor.

Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola meseíró pályázatán Tuba Imola (4.a) 1. helyezést ért el, Dobos Dominik (4.b) különdíjat kapott.

A Bolyai-iskola "Történetek a bőröndből" improvizációs drámaversenyén a 6.a csapata (Harsányi Marcell, Horváth Lili, Pfann Ramóna, Tuba Regina) második helyezést ért el, míg a 8.c csapata (Németh Ármin, Tamás Milán, Vojta Lorena, Zentai Laura) emléklapot kapott.

A Hansági Múzeum által - a népmese napja alkalmából - szervezett Hétmérföldes kaland mesevetélkedő döntőjének eredményei:

1.helyezett csapat: Bertalan Barnabás, Domokos Gergő, Káldi Botond, Nagy Lehel Csaba (5.a)

2.helyezett csapat: Czeferner Panna, Fazekas Sára, Lang Lola, Nagy Boglárka (5.a)

történelem

„Az ókor titkai” történelmi csapatverseny ujhelyis eredményei:

1.hely: Harsányi Marcell, Kovács Luca, Tuba Regina (6.a)

2.hely: Gyetykó Márk, Horváth Lili, Pfann Ramóna (6.a)

3.hely: Radits Krisztina, Szabó Levente, Vargyas Ádám (6.b)

matematika

Holenda Barnabás matematikaverseny regionális fordulójának eredményei:

egyéni

10.hely Harsányi Dalma (2.a)

​ 10.hely Iván Viola (2.a)

csapat

5.hely Csapó Ábel, Harsányi Dalma, Iván Viola (2.évfolyam)

Bolyai-iskola matematikaversenyének eredményei:

4.évfolyam

egyéni

1.hely Takács Zsombor (4.a)

3.hely Szokolics Trisztán (4.b)

csapat

1.hely Szokolics Trisztán, Takács Zsombor, Varga Simon (4.évfolyam)

5.évfolyam

egyéni

2.hely Nagy Lehel Csaba (5.a)

3.hely Knoll Dominik (5.a)

7.évfolyam

egyéni

2.hely Stárits Tamás (7.b)

3.hely Palkovits Róbert (7.b)

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulójának eredményei:

4.évfolyam 2. hely Brattengeier Balázs, Salamon Gergő, Takács Zsombor, Varga Simon (4.a)

7.évfolyam 3.hely Palkovits Róbert, Polt István, Stárits Tamás, Varga Levente (7.b)

természetismeret

Bolyai Természettudományos Csapatverseny regionális fordulójában (Pannon észak, öt megye!) első helyet szerzett az 5.a csapata: Domokos Gergő, Káldi Botond, Jakusch András, Nagy Lehel Csaba. Felkészítőjük Proity Olga. Az országos döntőben harmadik helyen végeztek!

ének

Barsi Ernő megyei népdaléneklési minősítő verseny területi fordulóján kiemelt arany fokozatot kapott a Csimota énekegyüttes.

A „Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési minősítő verseny területi fordulóján ezüst fokozatot kapott Horváth Lili (6.a) és a Tengelice énekegyüttes.

egyéb

Az "Ismerem a technikai környezetemet" dunántúli technikaverseny eredményei:

Nagy Lehel Csaba (5.a) 3.hely

Lengyel Alexandra (6.a) 8.hely

Szilvási Anett (5.b) 16.hely

Stárits Tamás (7.b) 10.hely

A Család- és Gyermekjóléti Központ által meghirdetett "Segítő kezek" rajzpályázaton különdíjat kapott Nagy Lehel Csaba (5.a)

II. Városi hittanverseny eredménye:

7-8. osztályos korcsoport 1. hely Frint-Füsi Balázs, Sági Kristóf, Sági Lóránt

Fekete-iskola alsós ügyességi versenyének eredményei:

1.hely Trebula Léna (3.a), Rubi Bence (3.a), Baranyai Léna (4.b), Vaskovics Csaba (4.b)

5.hely Darázs Fanni (3.b), Kovács Nikolász (1.a), Papp Anna Rózsa (3.b), Vajas Kristóf (4.a)